Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
Nelissen Passion Handvorm Waalformaat metselstenen hebben een lichte nerfstructuur en worden vanwege deze structuur ook wel omschreven als grillig. De gevelstenen uit de Passion collectie van Nelissen zijn allemaal vervaardigd van een bepaalde roodtint. Dit geeft uw woning een warme uitstraling. De metselstenen zijn uitgevoerd in het in Nederland populaire Waalformaat, wat betekent dat ze een afmeting hebben van 21x10x5 centimeter.
Voor meer informatie over de gevelstenen in het algemeen of over de prijs, neemt u contact op met een van onze productspecialisten. Zij kunnen u meer vertellen over de verschillen tussen de stenen in ons assortiment en kunnen u tevens goed adviseren.
| Merk | Nelissen |
|---|---|
| Type | Passion Handvorm |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 22 N/mm² |
| Fabriek | Nelissen steenfabrieken |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 5 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Lengte | 21 cm |
| Dikte | 5 cm |
| Toepassing | Gevelsteen |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!