Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
De Rodruza Zwart Gesinterd Wasserstrich Waalformaat geeft iedere gevel een fraai aanzicht. Deze metselsteen van Rodruza heeft een zwarte basiskleur in combinatie met een kolensintering. Tijdens de productie van metselstenen wordt klei door een gat gedrukt, waardoor ze een vorm van een metselsteen krijgen. Bij wasserstrich metselstenen wordt de klei door de gaten geperst met water in plaats van met zand. Bij bijvoorbeeld handvorm gevelstenen wordt de klei vooraf bezand, zodat ze niet in de gaten blijven plakken. Deze wasserstrich gevelstenen hebben een relatief glad oppervlakte en hebben daardoor een uniek karakter.
Bekijk via de onderstaande knop je baksteen in een groter 3D-voorbeeld. Selecteer eerst jouw gewenste baksteen. De configurator toont namelijk willekeurig een Rodruza-baksteen. Combineer vervolgens de verschillende kleuren voor een eigen samengesteld ontwerp.
Wil je een eerste indruk van de steen krijgen, voordat je een grote lading gevelstenen laat komen? Bestel dan eerst een monsterdoos, welke bestaat uit 4 gevelstenen.
| Merk | Rodruza |
|---|---|
| Type | Wasserstrich |
| Kleur | Zwart |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 20 N/mm² |
| Fabriek | Rodruza Zandberg |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 5,1 cm |
| Breedte | 9,7 cm |
| Lengte | 20,6 cm |
| Dikte | 5,1 cm |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
| Artikelnummer | 112808 |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!