Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
Rodruza Zandberg Wasserstrich Vormbak Waalformaat is een Wasserstrich sortering van de fabriek Rodruza Rossum. Wasserstrich metselstenen worden getypeerd door hun onbezande oppervlak en bijzondere textuur. De natuurlijke gradaties en kleurtonen zorgen voor een authentieke uitstraling.
Bekijk hieronder je baksteen in een groter 3D voorbeeld. Kies eerst je gewenste baksteen, want de configurator toont willekeurig een Rodruza-baksteen. Daarna kun je mixen met de diverse kleuren en opties voor een persoonlijk ontwerp.
Rodruza Zandberg Wasserstrich Vormbak Waalformaat gevelstenen hebben een afmeting van ± 10 x 21 x 5 cm
| Merk | Rodruza |
|---|---|
| Type | Wasserstrich Vormbak |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Fabriek | Rodruza Zandberg |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 5,1 cm |
| Breedte | 10,1 cm |
| Lengte | 21,2 cm |
| Dikte | 5,1 cm |
| Toepassing | Gevelsteen |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!