Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
Vandersanen Morvan Handvorm Waalformaat is een gevelsteen opgebouwd uit verschillende kleisoorten. Door het gebruik van deze specifieke mixtuur ontstaat een basis wat uitermate geschikt is voor deze soort gevelsteen. De metselstenen hebben een handvorm textuur met een bezande en generfde structuur. Verder is de basiskleur zwart met antraciettinten. Vandersanden Group produceert stenen van hoogwaardige kwaliteit in veel verschillende soorten en kleuren. Vergeet niet om een monsterdoos te bestellen van deze variant als er twijfels bestaan over de juiste keuze steen.
De afmeting van deze steen is ± 210x100x50 mm en het gewicht is 2,04 kg per stuk. Verder is deze steen beschikbaar zonder perforaties. De basiskleur is zwart met een effen kleurnuance. De textuur is handvorm met een bezande en grillige textuur.
| Merk | Vandersanden |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Kleur | Morvan |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 17,5 N/mm² |
| Fabriek | Vandersanden Bricks |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 210 mm |
| Dikte | 50 mm |
| Gewicht | 1,94 kg per stuk |
| Verpakkingsinhoud | 384 stuks per pallet |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
