Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
De Nelissen Hades Handvorm Waalformaat metselsteen is een unieke handgevormde steen. Met deze steen kun je een prachtige gevel creëren, die jouw huis een stijlvolle uitstraling geeft. Daarnaast beschermt de steen het huis tegen weersinvloeden zoals regen, sneeuw en wind. De kleuren van de steen variëren van rood-beige, grijs-wit tot zwart. Deze Nelissen metselsteen komt uit de Hammered collectie.
Ben je nog niet helemaal zeker van je keuze wat betreft gevelstenen? Bestel dan eerst een monsterdoos!
| Merk | Nelissen |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Kleur | Rood-beige, grijs-wit en zwart |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | 30 N/mm2 |
| Fabriek | Nelissen Steenfabrieken |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 5 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Lengte | 21 cm |
| Dikte | 5 cm |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
