Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
De Nelissen Ceto Handvorm Waalformaat metselsteen is goed te herkennen aan zijn gebruikte zandsoorten die zorgen voor mooie kleuren. Deze kleuren die variëren van gele tinten tot lichtroze met beige, lichtgrijze en donkergrijze schakeringen. Daarnaast zijn er witte afzettingen zichtbaar. Deze Nelissen metselsteen komt uit de Hammered collectie.
Als je nog twijfelt over de keuze voor deze steen, dan kan je eerst een monsterdoos aanvragen. Een monsterdoos bestaat uit 4 stenen waarvoor je 15 euro betaald. Dit is zowel voor de aanvraag als voor de verzending van de monsterdoos. Mocht je vervolgens een order plaatsen van deze steen dan ontvang je van ons het bedrag van de monsterdoos weer retour.
| Merk | Nelissen |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Kleur | geel, lichtroze, beige, lichtgrijs en donkergrijs |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 30 N/mm2 |
| Fabriek | Nelissen Steenfabrieken |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 5 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Lengte | 21 cm |
| Dikte | 5 cm |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
