Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Recto 20x30x5 cm (voorheen bekend als de Demiton Extra XS) sierbestrating is voorzien van een volwaardige deklaag, die er voor zorgt dat de kleur langer goed blijft. Deze hoogwaardige betonklinkers zijn vorstbestendig en geschikt voor de aanleg van een terras of tuinpad. De stenen zijn voorzien van 2 millimeter afstandhouders, dit zorgt er voor dat de bestrating strak en eenvoudig te leggen is.
| Merk | Redsun |
|---|---|
| Productnaam | Recto 20x30x5 cm |
| Afmeting | 20x30x5 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Dikte | 5 cm |
| Gewicht | 108 kg per m² |
| Besteleenheid | 0,96 m² |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Deklaag |
| Toepassing | Terras en Pad |
Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Leer zelf tuintegels leggen met ons legplan in 5 stappen voor een strak terras of looppad!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
