Realiseer eenvoudig een broodjesvloer met ons verwerkingsadvies!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Betonnen Vloerbalk Type 25 - Lengtes: 200 t/m 345 cm is niet meer weg te denken in de bouw. Deze betonbalken zijn in de vorm van een T ook wel T-Liggers genoemd en zijn een component van de combinatievloer. Dit Type 25 model heeft onderin de balk 2 staven van 5mm! Daarnaast is de balk zeer geschikt als ondergrond of als fundering voor steenachtige afwerkingen.
Een combinatievloer bestaat uit 4 componenten: betonnen vloerbalken (T-Liggers), EPS-vulelementen, wapeningsnet en natte beton. Dankzij de EPS-vulelementen heeft de balk een hoogwaardige isolatiewaarde. In de volgende situaties is de combinatievloer een uitstekende keuze:
| Merk | Havebo |
|---|---|
| Type | Betonnen Vloerbalk |
| Kleur | Grijs |
| Verbruik | Afhankelijk van vloeroppervlakte |
| Hoogte | 170 mm |
| Breedte | Voetbreedte: 120 mm, Kopbreedte: 60 mm |
| Gewicht | 32 kg per m¹ |
| Toepassing | Broodjesvloer, Systeemvloer, Combinatievloer |
| Materiaal | Beton |
| Herroepingsrecht | Dit is een maatwerkproduct |
Realiseer eenvoudig een broodjesvloer met ons verwerkingsadvies!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
