Deze tegels leg je op een normaal zandbed, maar hoe doe je dat? Volg ons advies op voor het mooiste resultaat!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Oud Hollandse Tegel 60x60x5 cm is een robuuste beton tegel met veel karakter. Waar je deze tegel ook maar voor gebruikt, voor bestrating of een moderne tuin. Deze tegel voelt zich overal thuis. In ons assortiment van terrastegels is genoeg keuze waardoor je makkelijk kan combineren of variëren tussen de tegels. Doordat de tegels zo onopvallend zijn, zijn de tegels breed toepasbaar. Daarnaast heeft de tegel kwalitatief hoogwaardige grondstoffen waardoor deze tegel tijdloos is. De tegels zijn te verkrijgen in diverse mooie kleuren. Tevens zijn de tegels te verkrijgen in de maten: 20x20, 40x40, 50x50, 40x60, 80x80 en 100x100.
| Merk | ArtiStone |
|---|---|
| Productnaam | Oud Hollandse Tegel 60x60 |
| Afmeting | 60x60x5 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Dikte | 5 cm |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Zonder Facet |
| Toepassing | Terras en Pad |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
| Kenmerken | Onderhoudsvriendelijk, vorstbestendig |
Deze tegels leg je op een normaal zandbed, maar hoe doe je dat? Volg ons advies op voor het mooiste resultaat!
Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Kalkuitbloei komt regelmatig voor bij betonproducten. Lees hoe deze witte uitslag ontstaat en ook vanzelf weer verdwijnt!
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
