Deze tegels leg je op een normaal zandbed, maar hoe doe je dat? Volg ons advies op voor het mooiste resultaat!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Oud Hollandse Tegel 80x80x5 cm is een betontegel met natuurlijke uitstraling. Deze tegels van 80x80 cm zijn te verkrijgen in diverse mooie kleuren, waardoor deze tegel zich makkelijk overal thuis voelt. Daarnaast is deze Oud Hollandse Tegel van een hoogwaardige kwaliteit en worden alleen maar mooier naarmate de tijd verstrijkt. Ook heeft deze tegel weinig voegen en zorgen zo dus voor een rustig ogend terras/tuin.
| Merk | ArtiStone |
|---|---|
| Productnaam | Oud Hollandse Tegel 80x80x5 cm |
| Afmeting | 80x80x5 cm |
| Dikte | 5 cm |
| Besteleenheid | 0,64 m² per stuk |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Zonder Facet |
| Toepassing | Terras en Pad |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
| Kenmerken | Onderhoudsvriendelijk, vorstbestendig |
Deze tegels leg je op een normaal zandbed, maar hoe doe je dat? Volg ons advies op voor het mooiste resultaat!
Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Kalkuitbloei komt regelmatig voor bij betonproducten. Lees hoe deze witte uitslag ontstaat en ook vanzelf weer verdwijnt!
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
