Deze tegels leg je op een normaal zandbed, maar hoe doe je dat? Volg ons advies op voor het mooiste resultaat!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Oud Hollandse Tegel 80x40x5 cm is een betonnen tegel met een karakteristieke uitstraling. Deze tegel is te gebruiken voor een stapstenen pad in grind, het gazon of gelegd worden in halfsteenverband voor een modern terras. Daarnaast hebben de Oud Hollandse Tegels een natuurlijke uitstraling en een basalt optiek, ofwel een open structuur met een gladde onderzijde. Dankzij de behandeling met bescherming is de tegel ook vuil, mos en algenwerend en zeer eenvoudig te reinigen.
| Merk | ArtiStone |
|---|---|
| Productnaam | Oud Hollandse Tegel 80x40x5 cm |
| Afmeting | 80x40x5 cm |
| Lengte | 80 cm |
| Breedte | 40 cm |
| Dikte | 5 cm |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Zonder Facet |
| Toepassing | Tuinpad, Terras |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
| Kenmerken | Onderhoudsvriendelijk, vorstbestendig |
Deze tegels leg je op een normaal zandbed, maar hoe doe je dat? Volg ons advies op voor het mooiste resultaat!
Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Kalkuitbloei komt regelmatig voor bij betonproducten. Lees hoe deze witte uitslag ontstaat en ook vanzelf weer verdwijnt!
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
