Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Wienerberger EcoBrick Nordal Fjord Wasserstrich Waalformaat is een extra duurzame keuze voor je gevel, binnenmuur of tuinmuur. De EcoBrick stenen zijn namelijk 35% kleiner dan gewone waalformaat gevelstenen. Wat zorgt voor minder verbruik van fossiele brandstof, water en grondstoffen. Ook heb je minder verpakking nodig en kunnen er meer stenen op één transport. Samen leidt dit tot minder CO2-uitstoot en daarmee tot een lagere milieu-impact. Bovendien verbruik je minder mortel per steen, wat ook de bouwkosten van je project verlaagt.
De Nordal Fjord is een geel genuanceerde gevelsteen en straalt rust en warmte uit op je gevel. Dankzij de Wasserstrich-productiemethode heeft deze steen een extra diepe kleur en een fraai glad oppervlak.
Bestel een monsterdoos
Twijfel je nog over je keuze? Bestel eerst een monsterdoos met 4 stenen voor slechts €25,-. Dit bedrag wordt in mindering gebracht bij een grotere bestelling. Zo kun je de gevelstenen in het echt bekijken voordat je een definitief besluit maakt.
| Merk | Wienerberger |
|---|---|
| Type | Wasserstrich |
| Kleur | Geel genuanceerd |
| Verbruik | Circa. 74 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 25 N/mm² |
| Fabriek | Wienerberger Azewijn |
| Formaat | EcoBrick Waalformaat 215 |
| Afmeting | +/- 21,5x6,5x5 cm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 65 mm |
| Lengte | 215 mm |
| Gewicht | 1,28 kg per stuk |
| Verpakkingsinhoud | 568 stuks per pallet |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
| Artikelnummer | 11517250 |
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
