Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Wienerberger EcoBrick Ardal Fjord is een zeer milieuvriendelijke gevelsteen die bijdraagt aan een stijlvol en duurzaam bouwproject. Deze EcoBrick metselsteen is 35% smaller dan standaard waalformaat stenen, waardoor er minder grondstoffen, verpakkingsmateriaal en transport nodig zijn. Dit leidt tot minder CO₂-uitstoot en een aanzienlijk lagere milieu-impact. Ook het mortelverbruik per metselsteen ligt lager, wat je totale kosten vermindert.
De Ardal Fjord heeft een genuanceerde donkerbruine kleur die zorgt voor een rustige en sfeervolle uitstraling. Dankzij de Wasserstrich-productiemethode heeft deze steen een glad oppervlak en een diepe, levendige kleurnuance die de gevel veel karakter geeft.
Bestel een monsterdoos
Twijfel je nog over je keuze? Bestel eerst een monsterdoos met 4 stenen voor slechts €25,-. Dit bedrag wordt in mindering gebracht bij een grotere bestelling. Zo kun je de gevelstenen in het echt bekijken voordat je een definitief besluit maakt.
| Merk | Wienerberger |
|---|---|
| Type | Wasserstrich |
| Kleur | Bruin genuanceerd |
| Verbruik | Circa. 74 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 25 N/mm² |
| Fabriek | Wienerberger Azewijn |
| Formaat | EcoBrick Waalformaat 215 |
| Afmeting | +/- 21,5x6,5x5 cm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 65 mm |
| Lengte | 215 mm |
| Gewicht | 1,33 kg per stuk |
| Verpakkingsinhoud | 568 stuks per pallet |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
| Artikelnummer | 11518150 |
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
