Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Wienerberger EcoBrick Sarek Park Handvorm Waalformaat is een extra duurzame en voordelige gevelsteen. De EcoBrick heeft een smaller formaat dan een standaard waalformaat gevelsteen. Hierdoor zijn er minder grondstoffen, water en fossiele brandstoffen nodig. Bovendien passen er meer stenen per verpakking en transport, wat leidt tot minder ritten en een lagere CO₂-uitstoot. Deze voordelen zorgen voor een lage millieubelasting en een scherpe prijs. De Sarek Park heeft een geel genuanceerde kleur met bruine accenten. Dankzij het handvormproces krijgt deze steen een grillig oppervlak en een fraaie nerfstructuur. Deze kenmerken zorgen voor een karaktervolle uitstraling op de gevel, binnenmuur of tuinmuur.
Nog niet zeker over je keuze? Bestel dan eerst een monsterdoos en ontvang vier stenen voor €15,-. Wanneer je uiteindelijk beslist om een grotere bestelling te kopen, zal dit bedrag in mindering worden gebracht.
| Merk | Wienerberger |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Kleur | Geel genuanceerd |
| Verbruik | Circa. 74 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 25 N/mm² |
| Fabriek | Wienerberger Azewijn |
| Formaat | EcoBrick Waalformaat 215 |
| Afmeting | +/- 21,5x6,5x5 cm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 65 mm |
| Lengte | 215 mm |
| Gewicht | 1,25 kg per stuk |
| Verpakkingsinhoud | 568 stuks per pallet |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
| Artikelnummer | 11513150 |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
