Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
Rijswaard Roodpaars Handvorm Waalformaat is de perfecte oplossing als je op zoek bent naar een genuanceerde rode metselsteen met een generfd en grillig effect. Deze metselsteen geeft een levend karakter aan elke gevel en zorgt voor een boeiende uitstraling. Toch op zoek naar een strak afgelijnde steen? Neem dan snel een kijkje bij de Vormbak textuur. Bestel anders eerst de monsterdoos van deze varian van Rijswaard om een eerste indruk van deze gevelsteen te krijgen.
| Merk | Rijswaard |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Kleur | RoodPaars |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 15 N/mm² |
| Fabriek | Steenfabriek De Rijswaard |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 210 mm |
| Dikte | 50 mm |
| Verpakkingsinhoud | 400 stuks per pallet |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
