Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
Rijswaard Roodpaars Vormbak Waalformaat is een strak afgelijnde metselsteen met een rode kleur die maximaal van kwaliteit is. Deze gevelsteen van Rijswaard heeft de mogelijkheid elk bouwwerk een prachtig ruimtelijk effect mee te geven. Deze gevelsteen is geschikt voor binnen- en buitenmetselwerk. Ben je toch op zoek naar de generfde variant van deze steen? Kijk dan snel verder bij de Handvorm textuur! Vergeet niet om een monsterdoos te bestellen wanneer je in dubio bent over de juiste keuze steen.
| Merk | Rijswaard |
|---|---|
| Type | Vormbak |
| Kleur | Roodpaars |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 15 N/mm² |
| Fabriek | Steenfabriek De Rijswaard |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 210 mm |
| Dikte | 50 mm |
| Verpakkingsinhoud | 400 stuks per pallet |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
