Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Old Sophia Getrommeld Dikformaat is afkomstig uit onze huismerk serie, te koop tegen natuurlijk de scherpste prijs! De stenen zijn getrommeld, waardoor de bestrating al jaren oud lijkt te zijn. Bij het trommelen worden namelijk de stenen over elkaar heen gerold waardoor ze hun scherpe randen en hoeken verliezen. Door de vele kleurnuances zal elk stukje straatwerk er authentiek uit zien.
Deze steenbestrating kan in variërende verbanden gelegd worden. De bekende legverbanden zijn Keperverband, Blokverband, Halfsteenverband, Elleboogverband. Hieronder zie je de verbanden ter verduidelijking. Denk er wel aan om verschillende verpakkingen stenen door elkaar heen te mengen, om zo een natuurlijk ogend stuk straatwerk te realiseren.

| Merk | Sleiderink |
|---|---|
| Productnaam | Old Sophia Getrommeld Dikformaat |
| Afmeting | 20x6,5x6,5 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 6,5 cm |
| Dikte | 6,5 cm |
| Gewicht | 1,75 kg per steen |
| Aantal per m² | Circa 73 stuks per m² (780 stuks/10,68 m² per pallet) |
| Besteleenheid | Per laag á 0,82 m² |
| Materiaal | Gebakken |
| Afwerking | Getrommeld |
| Toepassing | Terras, pad en oprit |
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Geef een warme en authentieke uitstraling aan je tuin of oprit. Lees hier hoe je de bestrating verwerkt!
Door extreme weersomstandigheden wordt de capillaire werking heviger. Hier vind je meer informatie!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
