Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Wienerberger Pastorale Getrommeld Dikformaat UDF60 is een gebakken klinker uit de Natura-serie van Wienerberger. Deze serie bevat bakstenen in diverse kleurnuances en texturen, allemaal met een landelijke uitstraling. De Pastorale heeft een donkerbruine kleur die een rustige basis biedt, waardoor de beplanting mooi tot zijn recht komt. Het is tijdens het productieproces voorzien van een getrommeld en bezand oppervlak. Dit geeft je bestrating een extra rustieke, natuurlijke uitstraling. Deze gebakken klinkers zijn van zeer hoge kwaliteit en bieden diverse voordelen; slijtvast, drukvast, kleurvast en uitstekend bestand tegen diverse weersomstandigheden. Dit maakt de stenen zeer geschikt voor het bestraten van een straat, oprit, terras of tuinpad.
De Wienerberger Pastorale is een hoogwaardige straatbaksteen vervaardigd uit gebakken klei. Dit maakt de klinker keramisch, duurzaam en geschikt voor straatwerk. Met het dikformaat gaan er circa 73 stenen per m². Deze klinker kan op verschillende soorten verbanden gelegd worden. Hierbij staat het uiterlijk en de stabiliteit van de bestrating centraal.
Meest gebruikte verbanden zijn: Halfsteenverband, Keperverband, Elleboogverband en Blokverband.

| Merk | Wienerberger Bestrating |
|---|---|
| Productnaam | Wienerberger Pastorale Getrommeld Dikformaat UDF60 |
| Kleur | Mix |
| Afmeting | 20x6,5x6 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 6,5 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Aantal per m² | Circa 73 stuks per m² (780 stuks/10,68 m² per pallet) |
| Besteleenheid | Per laag á 0,82 m² |
| Materiaal | Gebakken |
| Toepassing | Terras, Pad en Oprit |
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Geef een warme en authentieke uitstraling aan je tuin of oprit. Lees hier hoe je de bestrating verwerkt!
Door extreme weersomstandigheden wordt de capillaire werking heviger. Hier vind je meer informatie!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
