Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Wienerberger Pastorale Getrommeld Waalformaat UWF60 is een duurzame klinker afkomstig uit de Natura-serie. Deze serie staat bekend om de hoge kwaliteit gebakken klinkers met een natuurlijke uitstraling. Je kunt deze Wienerberger klinkers gebruiken voor het bestraten van een straat, terras, tuinpad of oprit. Voorzien van een getrommeld, bezand oppervlak bieden deze stenen een rustieke, landelijke uitstraling. Met de jaren worden de kleuren van deze klinkers nog intensiever, waardoor je bestrating meer gaat leven. Bovendien beschikken deze stenen over het DUBO-keurmerk, wat inhoudt dat deze stenen behoren tot een van de meest millieuvriendelijkste keuzes.
Een gebakken klinker in waalformaat, tegenwoordig straatbaksteen, is een steen van gebakken materiaal en wordt als steen toegepast in straatwerken. Het verschil met andere beton- of kalkzandklinkers is dat straatbakstenen gemaakt worden uit klei. Deze straatbakstenen worden gebakken en zijn daarmee keramische producten. Er gaan circa 98 waalformaatstenen in een m².
De verschillende soorten verbanden die met Wienerberger Pastorale Getrommeld Waalformaat UWF60 gelegd kunnen worden hebben 2 doelstellingen: Het aanzicht van het straatwerk verfraaien én de samenhang van de bestrating zo stabiel en duurzaam mogelijk maken.
Meest gebruikte verbanden zijn: Halfsteenverband, Keperverband, Elleboogverband en Blokverband.

| Merk | Wienerberger Bestrating |
|---|---|
| Productnaam | Wienerberger Pastorale Getrommeld Waalformaat UWF60 |
| Kleur | Mix |
| Afmeting | 20x5x6 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 5 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Aantal per m² | Circa 98 stuks per m² (1040 stuks/10,61 m² per pallet) |
| Besteleenheid | Per laag á 0,82 m² |
| Materiaal | Gebakken |
| Toepassing | Terras, Pad en Oprit |
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Geef een warme en authentieke uitstraling aan je tuin of oprit. Lees hier hoe je de bestrating verwerkt!
Door extreme weersomstandigheden wordt de capillaire werking heviger. Hier vind je meer informatie!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
