Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Tumbelton Extra 20x20x6 cm heeft een authentieke, verouderde stijl die perfect past bij een klassieke of romantische tuin. De trommelstenen zijn van beton en de randen hebben een robuuste afwerking doordat ze getrommeld zijn. Ook zijn deze stenen plat geproduceerd waardoor ze maatvast zijn. De bestrating is geschikt voor tuinen, terassen, opritten of tuinpaden.
| Merk | Redsun |
|---|---|
| Productnaam | Tumbelton Extra 20x20x6 cm |
| Afmeting | 20x20x6 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 20 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Gewicht | 129 kg per m² |
| Besteleenheid | 0.96 m² |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Getrommeld |
| Toepassing | Terras, tuinpad, oprit |
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aankoop en ontvangst van stenen en klinkers, tot aan het verwerken en onderhouden ervan!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
