Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
Rijswaard Bommels Bont Handvorm Waalformaat is een genuanceerd rode metselsteen die elk bouwwerk een ambachtelijke en exclusieve uitstraling geeft. Deze gevelstenen zijn geschikt voor de bouw van een gevel, schuur, huis of andere projecten. Verder heeft deze steen van Rijswaard een grillige structuur, wat komt door de handvorm textuur. De genuanceerde rode kleur en de handvorm textuur zorgen ervoor dat elke constructie een levend gezicht krijgt. Het is natuurlijk ook mogelijk om een monsterdoos van deze specifieke gevelsteen te bestellen om een eerste indruk te krijgen.
De basiskleur van deze steen is genuanceerd rood. De textuur van deze steen is handvorm met een bezande oppervlakte afwerking. Deze steen heeft een waalformaat met de volgende afmeting: ± 210x100x50 mm.
| Merk | Rijswaard |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Kleur | Bommels Bont |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 15 N/mm² |
| Fabriek | Steenfabriek De Rijswaard |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 210 mm |
| Dikte | 50 mm |
| Verpakkingsinhoud | 400 stuks per pallet |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
