Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
Rijswaard Antraciet Handvorm Waalformaat is voor ieder bouwproject een passende oplossing. Deze antraciete gevelstenen hebben een authentieke en robuuste uitstraling. Deze metselsteen antraciet kan mogelijk een bruine gloed bevatten, maar dit zal na verwerking minimaal zichtbaar zijn. Door deze stenen van Rijswaard direct na het bakken te bestrooien met zand krijgen ze een afwisselende en ambachtelijke uitstraling. De basiskleur van deze steen is effen zwart. Toch op zoek naar een strak afgelijnde steen? Bekijk dan snel de Vormbak-sortering! Vergeet niet om eerst een monsterdoos te bestellen wanneer er twijfels bestaan over de juiste keuze steen.
| Merk | Rijswaard |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Kleur | Antraciet |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 15 N/mm² |
| Fabriek | Steenfabriek De Rijswaard |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 210 mm |
| Dikte | 50 mm |
| Verpakkingsinhoud | 400 stuks per pallet |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
