Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
Rijswaard Antraciet Vormbak Waalformaat is een zwarte gevelsteen met een glad en regelmatig oppervlak. Deze stenen bevatten minder nerfen en luchtgaten dan de Handvorm variant. Rijswaard poogt om jaarlijks 120 miljoen gevelstenen op een duurzame wijze te fabriceren. De textuur van deze steen is vormbak wat een robuust effect geeft aan elk bouwwerk. Deze gevelstenen zijn uitermate geschikt voor verschillende bouwwerken, zoals aanbouw/uitbouw, gevels of de bouw van een huis. Vergeet bij twijfel niet om eerst een monsterdoos van deze sortering te bestellen!
| Merk | Rijswaard |
|---|---|
| Type | Vormbak |
| Kleur | Antraciet |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 15 N/mm² |
| Fabriek | Steenfabriek De Rijswaard |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 210 mm |
| Dikte | 50 mm |
| Verpakkingsinhoud | 400 stuks per pallet |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
