Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aankoop en ontvangst van stenen en klinkers, tot aan het verwerken en onderhouden ervan!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Opsluitbanden 8x20x100 zijn geschikt voor kantopsluiting van bestrating. Voor een duurzame verwerking en plaatsing van bestrating is het raadzaam opsluitbanden te gebruiken. Wanneer je geen opsluitbanden gaat gebruiken, zal de bestrating na verloop van tijd vanaf de zijkant steeds meer kieren gaan vertonen. Dit is ten eerste niet mooi om te zien, maar dit zal tevens meer onkruid tussen de tegels of het straatwerk tot gevolg hebben. Voor terrassen en looppaden zijn opsluitbanden van het formaat 5x15x100 cm meestal al voldoende. Voor een oprit met verkeersbelasting wordt vaak geadviseerd zwaardere opsluitbanden te gebruiken.
| Merk | Sleiderink |
|---|---|
| Productnaam | Opsluitbanden KOMO |
| Afmeting | 8x20x100 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Hoogte | 20 cm |
| Dikte | 8 cm |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | n/b |
| Toepassing | Kantopsluiting |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aankoop en ontvangst van stenen en klinkers, tot aan het verwerken en onderhouden ervan!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
