Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aankoop en ontvangst van stenen en klinkers, tot aan het verwerken en onderhouden ervan!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Opsluitbanden 7x40x100 zorgen ervoor dat bestrating, zoals klinkers, tegels of grindpaden, stevig op hun plaats blijven en niet verzakken. Gebruik je geen opsluitbanden, dan zal de bestrating na verloop van tijd steeds meer kieren gaan vertonen. Dit zal voor meer onkruid zorgen. Dankzij de robuuste constructie en hoge kwaliteit beton zijn deze opsluitbanden bestand tegen zware belasting en langdurig gebruik. Met een afmeting van 7 cm breed, 40 cm hoog en 100 cm lang is deze opsluitband perfect geschikt voor het stevig begrenzen van jouw bestrating.
| Merk | Excluton |
|---|---|
| Productnaam | Opsluitbanden |
| Afmeting | 7x40x100 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Hoogte | 40 cm |
| Dikte | 7 cm |
| Gewicht | 65 kg per stuk |
| Materiaal | Beton |
| Toepassing | Kantopsluiting |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aankoop en ontvangst van stenen en klinkers, tot aan het verwerken en onderhouden ervan!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
