Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Old Leonard Getrommeld Waalformaat is een gebakken klinker. Deze huismerk steen, gebaseerd op de Wienerberger Carpo, is van de hoogste kwaliteit, maar wel voor de allerscherpste prijs. De klinker is tijdens het productieproces getrommeld, waardoor de Old Leonard Getrommeld Waalformaat afgebrokkelde randen heeft. Dit zorgt voor een klassieke uitstraling in je tuin, terras of oprit.
Onze Old Leonard Getrommeld Waalformaat onderscheidt zich naast de hoge kwaliteit ook door het onderhoudsvriendelijke karakter. Met de jaren wordt de kleur van de Old Leonard Getrommeld Waalformaat alleen maar intensiever, waardoor je bestrating steeds meer gaat leven.
Gebakken klinkers kunnen in verschillende verbanden gelegd worden. Veel gebruikte legverbanden zijn Halfsteenverband, Keperverband, Elleboogverband en Blokverband.

| Merk | Sleiderink |
|---|---|
| Productnaam | Old Leonard |
| Kleur | Rood paars bruin |
| Afmeting | 20x5x6 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 5 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Aantal per m² | Circa 98 stuks per m² (1040 stuks/10,61 m² per pallet) |
| Besteleenheid | Per laag á 0,82 m² |
| Materiaal | Gebakken |
| Afwerking | Getrommeld |
| Toepassing | Terras, pad en oprit |
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Geef een warme en authentieke uitstraling aan je tuin of oprit. Lees hier hoe je de bestrating verwerkt!
Door extreme weersomstandigheden wordt de capillaire werking heviger. Hier vind je meer informatie!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
