
Murfor® Spacer RND/E Metselwerkwapening
Productinformatie
Plus- en minpunten
- Gemaakt van hoogwaardig verzinkt staal
- Voorzien van afstandhouders
- Versterkt het metselwerk
- Voorkomt scheurvorming
Omschrijving
Murfor® Spacer RND/E is gemaakt van hoogwaardig verzinkt staal met epoxy coating. De diagonaaldraad is voorzien van afstandhouders. Dit type is geschikt voor metselwerk in een droog milieu, in een milieu blootgesteld aan vocht en water en in een milieu blootgesteld aan vocht en water met inbegrip van vorst-/dooicyclus. Murfor® Spacer RND/E is het meest geschikt voor buitenmuur- en gevelmetselwerk.
Murfor® Spacer RND/E pluspunten
- Afstandhouders
- Ribben
- Directe plaatsing
- Eén mortellaag volstaat
Specificaties
| Merk | Murfor® |
|---|---|
| Type | Murfor® Spacer RND/E Metselwerkwapening |
| Kleur | Groen |
| Afmeting | 3050x50x4 mm |
| Werkende Maat | 3050 x 50 x 4 mm |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 3050 mm |
| Dikte | 4 mm |
| Toepassing | Dit type is geschikt voor metselwerk in een droog milieu of in een milieu blootgesteld aan vocht en water (met of zonder inbegrip van vorst-/dooicyclus). Murfor® Spacer RND/E is het meest geschikt voor buitenmuur- en gevelmetselwerk. |
| Afwerking | Epoxy Coating |
| Materiaal | Staal |
- Boven € 2.000,- (incl. btw) gratis verzending!
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg



