
Poriso Lichtgewicht Lijmmortel 997
Productinformatie
Omschrijving
De Poriso Lichtgewicht Lijmmortel 997 is speciaal ontwikkeld voor het verlijmen van PorisoStuc keramische binnenmuurstenen. Deze lijmmortel is licht van gewicht, heeft een hoge opbrengst en is gemakkelijk te verwerken. Het unieke is de steunkorrel. Wanneer het lijmwerk niet geheel waterpas loopt, volstaat een tik op het lijmblok om de steunkorrels te laten knappen. Zo wordt het lijmblok eenvoudig in de juiste positie aan de draad gebracht. Let wel op dat deze alleen in combinatie met de Poriso lijmblokken besteld kan worden.
Technische gegevens van Poriso Lichtgewicht Lijmmortel
Grondstoffen
- Bindmiddel: Portlandcement CEM 1 (EN 197-1)
- Toeslagmaterialen: Harde dichte toeslagmaterialen (EN 13139)
- Grootste korrelafmeting: ± 4 mm
- Hulpstoffen: Additieven om hechting en verwerking te verbeteren
Eigenschappen mortelspecie
- Waterbehoefte: 42 %
- Spreidmaat: 160 mm (EN 1015-3)
- Volumieke massa: 1100 kg/m³ (EN 1015-6)
- Luchtgehalte: 20 % (EN 1015-9)
- Opentijd: > 7 min (EN 1015-9)
- Uitlevering: 1250 l/ton
- Verwerkingstijd: 2 uur
Eigenschappen verharde lijm
- Volumieke massa: 950 kg/m³ (EN 1015-10)
- Buigsterkte: 2,5 N/mm² (EN 1015-11)
- Druksterkte: 11,0 N/mm² (EN 1015-11)
Hechtsterkte lijm/steen (kruisproef)
- Porotherm keramische lijmblok: 28 dagen ≥ 0,6 N/mm² (EN 1052-03)
Specificaties
| Merk | Poriso |
|---|---|
| Type | Lijmmortel |
| Keurmerk | BRL 1905 |
| Inhoud | 18 kg per zak |
| Verbruik | 18 kg droge mortel geeft ± 22.5 liter specie |
| Verwerkingstemperatuur | Boven 0ºC |
| Verwerkingstijd | ± 2 uur |
| Mengverhouding | 7,5 tot 8,5 liter per 18 kg |
| Herroepingsrecht | Uitgesloten i.v.m. beperkte houdbaarheid |
- Rechtstreeks geleverd vanaf de fabriek
- Boven € 2.000,- (incl. btw) gratis verzending!
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
