• Boven 2.000 gratis verzending
  • Al 40 jaar dé specialist
  • Alles onder één dak
★★★★★
★★★★★
Klanten geven ons een 9,2 uit 10
Incl BTW
Excl BTW

Leadax Loodvervanger Grijs

Merk: Leadax

Productinformatie

Omschrijving

Leadax Loodvervanger Grijs wordt ook wel het "nieuwe lood" genoemd. Leadax is namelijk de aller eerste loodvervanger te wereld die beschikt over dezelfde eigenschappen als het traditionele lood. Deze loodvervanger is dan ook verwerkbaar van de schoorsteen tot in de spouwmuur. In tegenstelling tot lood is Leadax alleen veel lichter in gebruik en ook nog eens veel voordeliger in de aanschaf. Hetgeen je ook weer terugvindt in de verwerking. Omdat je bij leadax geen overlappen hebt, bespaar je tot wel 10% bij iedere meter die je gaat leggen. Verder is Leadax makkelijk te vervormen en er zit geen vervelende leislag op (leislag op de schaduwkant van het dak wordt groen door algvorming).

De loodvervangers van leadax worden van circulaire grondstoffen gemaakt. De basisgrondstof is het onverwoestbare PVB. Dit folie wordt bijvoorbeeld ook gebruikt in gelaagd glas (autoruiten of veiligheidsglas). Leadax gaat minimaal 30 jaar mee en is de eerste en enige loodvervanger die KIWA gecertificeerd is.

Voordelen van Leadax ten opzichte van lood

  • Goedkoper in aanschaf en verwerking
  • Niet patineren
  • Niet diefstal gevoelig
  • Geen overlappen (scheelt 10% per meter)
  • Sneller uitklopbaar

Specificaties

Merk Leadax
Vanaf 55,66 per rol
Vanaf 46,00 per rol
Op voorraad
Levering in 2 tot 3 werkdagen Toevoegen aan een kluslijst
55,66 46,00
incl. btw (Excl. verzendkosten) excl. btw (Excl. verzendkosten) Transportkosten
Meer = Minder Toevoegen aan een kluslijst
Informatie over het aanvragen van een offerte
  1. Groen vinkje Afhalen in overleg Informatie
  1. Groen vinkje Bouwshop: Gratis verzending bij aankoop vanaf € 100,- (incl. btw) Toevoegen aan een kluslijst
Toevoegen aan een kluslijst

Dit vind je misschien ook handig

Navigeren door de elementen van de carrousel is mogelijk met de tabtoets. Je kunt de carrousel overslaan of direct naar de carrouselnavigatie gaan met de overslaan links.
Nu 29,50 per stuk
Nu 24,38 per stuk
Nu 42,50 per stuk
Nu 35,12 per stuk
Ubiflex Finio Loodvervanger Zwart
Verkrijgbaar in 5 breedtes
Vanaf 117,35 per rol
Vanaf 96,98 per rol
Nu 43,99 per stuk
Nu 36,36 per stuk

Goed voorbereid aan de slag

Klantrecensies

Hier lees je de ervaringen van andere klanten met dit product. Hun feedback helpt je om een goed beeld te krijgen van de kwaliteit en het gebruiksgemak.

Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.

Beoordeling schrijven

U plaatst een review over: Leadax Loodvervanger Grijs
Beoordeling:
loader
Laden...

Bedankt voor je beoordeling. Wij controleren iedere beoordeling op volledigheid voordat deze op de website wordt geplaatst.

Veelgestelde vragen

Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.

Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

Verwerkingsadvies

  • Verwerk leadax altijd op dezelfde manier als dat je lood zou verwerken
  • Leadax kan verwerkt worden vanaf -20 °C (knippen, snijden, vouwen en kloppen) Bij lagere temperaturen (< 5 °C) wordt het materiaal wat stugger in de verwerking.
  • Leadax kan zonder problemen over lange lengtes worden verwerkt. Maximale lengte is de lengte van de rol en een minimale overlap van 60mm is voldoende.
  • Optioneel kan de overlap worden verlijmd met Leadax Sealant of dmv hete lucht. De aanbevolen lastemperatuur is 350 – 400 °C. Gebruik de (Leadax) roller om de lasnaad aan te drukken.
  • Gebruik Leadax Sealant bij overlap in metselwerk (100mm).
  • Op plaatsen en gebieden waar veel wind wordt verwacht, kan Leadax worden gefixeerd met Leadax Sealant. In verstrekte toepassing in de pan of als loket, wordt het fixeren met Leadax Sealant aanbevolen. Zorg dan voor een droge en schone ondergrond
  • Leadax kan in de voeg worden vastgezet met Leadax Voegklemmen.
  • Gebruik de Leadax roller om het product maximaal tot onder in de pan te verstrekken
  • Verwijder na applicatie de beschermingsfolie van de onder- en bovenzijde

Media

55,66 46,00
incl. btw (Excl. verzendkosten) excl. btw (Excl. verzendkosten) Transportkosten