Wil je Keralit zelf monteren? Dat kan! Wij leggen uit wat er nodig is en hoe je dit doet!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Het Keralit Trim/Kraal Ventilatieprofiel Gevel (2849) zorgt voor een optimale ventilatie achter de panelen én voor een nette afwerking van de bovenzijde van je Keralit gevelbekleding. Dankzij de geïntegreerde ventilatieopeningen blijft er voldoende luchtcirculatie aanwezig, waardoor vochtophoping, schimmelvorming en vervorming door temperatuurverschillen wordt voorkomen. Het ontwerp combineert functionaliteit met esthetiek: het ventilatieprofiel is beschikbaar in alle Keralit kleuren en sluit naadloos aan op de gevel panelen. Voor een correct en vrijwel onzichtbare montage wordt het vastgezet met de bijpassende Torx schroef op kleur (art. 2890).
Let op! Dit Trim/Kraal Ventilatieprofiel kan enkel worden toegepast bij de Keralit sponningdelen.
| Merk | Keralit |
|---|---|
| Type | Trim/Kraal ventilatieprofiel |
| Bestelnummer | Bestelnummer 2849 |
| Lengte | 6000 mm |
| Breedte | 84 mm |
| Dikte | 17 mm |
| Hoogte | 21 mm |
| Werkende Breedte | 34 mm (ventilatie) |
| Materiaal | Kunststof |
| Toepassing | Voor optimale ventilatie aan de bovenzijde van Keralit-gevelbekleding |
Wil je Keralit zelf monteren? Dat kan! Wij leggen uit wat er nodig is en hoe je dit doet!
Lees hier hoe je met het Keralit ventilatieconcept vocht en condensatie achter je gevel voorkomt!
Kunststof gevelbekleding kan je eenvoudig zelf onderhouden. Bekijk hier hoe en op welke manieren.
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
