Wat wordt er bedoeld met de duurzaamheidsklasse en welke klasse moet je kiezen voor jouw project?
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Hardhouten Koplat Wit Gegrond Met Rechte Kanten staat ook wel bekend onder de naam raamlijst of architraaf. Dit lijstwerk gebruik je om je kozijnen af te werken. Door het plaatsen van een koplat zorg je ervoor dat de naad tussen de wand en het kozijn afgedekt wordt. Om de kier tussen het kozijn en de wand netjes te bedekken, wordt deze hardhouten koplat deels over het kozijn en deels over de muur geplaatst.
| Merk | Sleiderink |
|---|---|
| Plaatsoort | Hardhout |
| Type | Koplat |
| Afwerking | Wit Gegrond |
| Dikte | 12 mm |
| Lengte | 4900 mm |
| Breedte | 68 mm |
| Kenmerken | Rechte Kanten |
| Toepassing | Kozijnafwerking |
Wat wordt er bedoeld met de duurzaamheidsklasse en welke klasse moet je kiezen voor jouw project?
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
