
Blockstone 15x15x30 cm
Productinformatie
Omschrijving
Blockstone 15x15x30 cm is een mooi muurelement uit het assortiment van RedSun. Deze blokken kun je erg goed gebruiken voor het maken van muren, verhoogde bloembakken, vijvers of hoogteverschillen in jouw tuin.
Dit muurelement heeft een getrommelde afwerking, waardoor het zorgt voor een mooie, authentieke uitstraling.
Kenmerken Blockstone 15x15x30 cm
- Getrommeld
- Zorgt voor authentieke uitstraling
Specificaties
| Merk | Redsun |
|---|---|
| Productnaam | Blockstone 15x15x30 cm |
| Afmeting | 15x15 cm |
| Lengte | 30 cm |
| Breedte | 15 cm |
| Dikte | 15 cm |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Getrommeld |
| Toepassing | Vijver, bloembak, border |
- Rechtstreeks geleverd vanaf de fabriek
- RedSun: Gratis verzending bij afname vanaf € 1.000,- (incl. btw)
- 10% accessoire korting bij > €1000,- (incl. btw) sierbestrating
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
