Maak van de stapelblokken een border, bloembak of zitgelegenheid! Lees hier hoe je het verlijmt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Blockstone 15x15x45 cm uit het assortiment van RedSun is erg geschikt om te gebruiken in jouw tuin. Met dit muurelement creëer je eenvoudig een mooie muur, bloembak of vijver. Ook kun je Blockstone 15x15x45 cm gebruiken om een hoogteverschil te maken.
Dit muurelement heeft een getrommelde afwerking, waardoor het zorgt voor een mooie, authentieke uitstraling.
| Merk | Redsun |
|---|---|
| Productnaam | Blockstone 15x15x45 cm |
| Afmeting | 15x15 cm |
| Lengte | 45 cm |
| Breedte | 15 cm |
| Dikte | 15 cm |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Getrommeld |
| Toepassing | Vijver, bloembak, border |
Maak van de stapelblokken een border, bloembak of zitgelegenheid! Lees hier hoe je het verlijmt!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
