Maak van de stapelblokken een border, bloembak of zitgelegenheid! Lees hier hoe je het verlijmt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Blockstone 15x15x60 cm is een stapelbaar muurelement uit het assortiment van RedSun. Deze betonblokken kunt u onder meer gebruiken voor het creëren van een border, bloembak of vijver. Ook is Blockstone 15x15x60 cm erg geschikt om te gebruiken voor hoogteverschillen in uw tuin.
Dit muurelement heeft een getrommelde afwerking, waardoor het zorgt voor een mooie, authentieke uitstraling.
| Merk | Redsun |
|---|---|
| Productnaam | Blockstone 15x15x60 cm |
| Afmeting | 15x15 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Breedte | 15 cm |
| Dikte | 15 cm |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Getrommeld |
| Toepassing | Vijver, bloembak, border |
Maak van de stapelblokken een border, bloembak of zitgelegenheid! Lees hier hoe je het verlijmt!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
