Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Wienerberger Helmgras Handvorm Waalformaat is een geel genuanceerde gevelsteen uit de Lente-serie. Deze serie staat bekend om zijn levendige en kleurrijke metselstenen, die goed passen in verschillende stijlen. De steen is handgevormd, wat betekent dat het oppervlak voorzien is van een fraaie nerfstructuur met subtiele variaties. Dit zorgt voor een levendig en natuurlijk ogend metselwerk. Bovendien zijn deze bakstenen geproduceerd met de focus op kwaliteit, waardoor ze een lange levensduur krijgen met een zeer goed kleurbehoud. Je gebruikt deze stenen bijvoorbeeld voor het maken van een gevel, binnenmuur of tuinmuur.
Bestel een monsterdoos
Twijfel je nog over je keuze? Bestel eerst een monsterdoos met 4 stenen voor slechts €25,-. Dit bedrag wordt in mindering gebracht bij een grotere bestelling. Zo kun je de gevelstenen in het echt bekijken voordat je een definitief besluit maakt.
| Merk | Wienerberger |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Kleur | Geel genuanceerd |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 20 N/mm² |
| Fabriek | Wienerberger Wolfswaard |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 210 mm |
| Gewicht | 1,73 kg per stuk |
| Verpakkingsinhoud | 396 stuks per pallet |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
| Artikelnummer | 18590 |
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
