
In-lite Fusion 22 RVS (99390020)
Productinformatie
Omschrijving
De In-lite Fusion 22 RVS is een subtiele grondspot die zeer geschikt is voor bijvoorbeeld uw paden, traptreden en terrassen. Het armatuur heeft een diameter van 22 mm en is afgewerkt met een ring van roestvast staal.
De Fusion 22 RVS is klein maar fijn. Deze buitenspot is overdag praktisch niet te zien, terwijl het 's avonds zorgt voor een zacht licht dat niet verblindt.
Kenmerken van de In-lite Fusion 22 RVS
- Overdag bijna onzichtbaar
- Niet verblindend
- 5 jaar garantie
- Afgewerkt met RVS ring
Specificaties
| Merk | In-Lite |
|---|---|
| Productnaam | Fusion 22 RVS |
| Kleur | RVS |
| Inbouwdiepte | 55 mm |
| Spanning | 12V |
| Vermogen | 0,20W |
| Diameter | 22/28 mm |
| Installatiewaarde | 0,20VA |
| Lichtbron | LED |
| Branduren | 25000 |
| Licht type | Diffuus |
| Dimbaar | Nee |
| Lichthoek | 97° |
| Lichtbereik | 0,25m |
| Lichtkleur | Warm white |
| Lichtrichting | Naar boven |
| Kleurtemperatuur | 2750K |
| IP Klasse | IP-67 |
| Energielabel | A |
| Lens | Polycarbonaat |
| Behuizing | Polycarbonaat |
| Ring/Afdekplaat | Stainless Steel |
| EAN artikelnummer | 8717051003509 |
- In Lite: Gratis verzending vanaf € 100,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
