Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Finess-serie is een tegelcollectie van hoge kwaliteit die zich vernieuwt dankzij een speciale toevoeging in het betonmengsel. Dit mengsel zorgt ervoor dat deze tuintegels van 60x60 minder vocht en vuil opnemen. Het geborstelde oppervlak, in combinatie met een kleurverdiepende coating, zorgt voor langdurig kleurbehoud en een gladde, kras- en vuilbestendige afwerking. De tegels hebben een formaat van 60x60 cm en een dikte van 4 cm, met een facetrand en afstandhouders voor eenvoudige installatie. De Finess-tegels zijn voorzien van twee lagen coating, waaronder een UV-beschermende topcoat die de tegels beter beschermt tegen weersinvloeden. De waterafstotende behandeling maakt de tegels waterbestendig, beschermt tegen vocht van onderaf en vermindert kalkuitbloei.
| Merk | Tuinvisie |
|---|---|
| Productnaam | Finess 60x60x4 cm |
| Afmeting | 60x60x4 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Dikte | 4 cm |
| Aantal per m² | 2.78 |
| Besteleenheid | 0.36 m² |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | 2-lagen coating, Met facet |
| Toepassing | Terras en Pad |
| Kenmerken | Met afstandhouders |
Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Leer zelf tuintegels leggen met ons legplan in 5 stappen voor een strak terras of looppad!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
