De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Smartton SE XXS 60x60x4 cm is vierkante sierbestrating en voorzien van een soft touch deklaag. Dit betekent dat de tegels aangenaam zacht aanvoelen. Het oppervlak van de steen is namelijk bewerkt met roterende borstels, waardoor de tegels dus fluweelzacht aanvoelen en tevens de kleur wordt versterkt. Daarnaast is deze 60x60 tuintegel ook hydrofoob, waardoor de opname van regenwater alsmede het vocht dat vanaf de bedding in de steen omhoogstijgt vermindert.
Tip! Bekijk het bestratingsproject waarin Smartton SE XXS 60x60x4 cm is toegepast.
| Merk | Redsun |
|---|---|
| Productnaam | Smartton SE |
| Afmeting | 60x60 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Dikte | 4 cm |
| Materiaal | Beton |
| Toepassing | Terras en pad |
| Kenmerken | Onderhoudsvriendelijk, voetcomfort, vorstbestendig, mos- en algenwerend, vuilwerend, niet aftrillen |
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Kalkuitbloei komt regelmatig voor bij betonproducten. Lees hoe deze witte uitslag ontstaat en ook vanzelf weer verdwijnt!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
