De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Tuintegel Extra 60x60x4 cm is onze luxe huismerk tegel van beton, gebaseerd op duurdere varianten van bekende leveranciers. De Tuintegel Extra is een 'verbeterde' versie van onze eigen Tuintegel 60x60x4 cm.
De serie is erg geliefd door zijn exellente afwerking. Deze hoogwaardige tegels zijn afgewerkt met een unieke Xummum bescherming. Hierdoor voelen ze zeer comfortabel aan onder je voeten. Daarnaast zijn de Tuintegels Extra 60x60x4 cm mos- en algwerend, vorstbestendig en ook nog eens zeer eenvoudig te reinigen. Kortom, exact dezelfde tegel, met dezelfde uitstraling, maar alleen een stuk voordeliger!
Wil je meer informatie of advies over dit product? Vraag dan een offerte aan via de winkelwagen of neem direct contact op met de productspecialist.
| Merk | Sleiderink |
|---|---|
| Productnaam | Tuintegel Extra 60x60x4 cm |
| Afmeting | 60x60x4 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Dikte | 4 cm |
| Materiaal | Beton |
| Toepassing | Terras en Pad |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
| Kenmerken | Met coating |
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Kalkuitbloei komt regelmatig voor bij betonproducten. Lees hoe deze witte uitslag ontstaat en ook vanzelf weer verdwijnt!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
