Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

60Plus Soft Comfort 60x60x4 tegels zijn tegels van beton, geliefd door de excellente afwerking. De tegels kunnen een luxe en ruimtelijke uitstraling toevoegen aan jouw tuin. Deze tegels zijn geïmpregneerd en geborsteld, wat betekend dat ze beter vuil- en vochtwerend zijn dan de goedkope onbehandelde betontegels. De tegels zijn afgewerkt met de hoogwaardige Xummum bescherming waardoor ze zeer comfortabel aan jouw voeten voelen. Dankzij de speciale behandeling zijn 60Plus Soft Comfort 60x60x4 tegels minder gevoelig voor alg en mos, waardoor ze er langer mooi uitzien. Bovendien zijn ze vorstbestendig en eenvoudig te reinigen. Deze 60x60 tuintegel is voorzien van een mini facet, dit in tegenstelling tot de Design Finish Soft Comfort 60x60x4 cm, deze zijn voorzien van een strakke afwerking. Deze tegels zijn geschikt voor een terras of looppad, niet als oprit.
| Merk | Excluton |
|---|---|
| Productnaam | 60Plus Soft Comfort 60x60x4 |
| Afmeting | 60x60 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Dikte | 4 cm |
| Gewicht | 90 kg |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Soft finish |
| Toepassing | Terras en Pad |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
| Kenmerken | Met coating |
| EAN artikelnummer | 8718246084372 |
Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Wat zijn oerplekken, hoe ontstaat het en wat kun je doen tegen deze roestkleurige plekken? Lees het hier!
Kalkuitbloei komt regelmatig voor bij betonproducten. Lees hoe deze witte uitslag ontstaat en ook vanzelf weer verdwijnt!
Mooie strakke tegel die zich snel en makkelijk laat liggen.
Prima tegel voor een aantrekkelijke prijs.
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
