Wat zijn oerplekken, hoe ontstaat het en wat kun je doen tegen deze roestkleurige plekken? Lees het hier!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Mondo Facet 60x60x4cm is een duurzame, onderhoudsvriendelijke en budgetvriendelijke betontegel met een strakke uitstraling. Dankzij een speciale toevoeging in het betonmengsel neemt de tegel minder snel vocht en vuil op, waardoor hij langer mooi blijft. De dubbele coating, inclusief een UV-bestendige topcoat, verdiept de kleur en beschermt tegen weersinvloeden. Daarnaast is de tegel volledig waterafstotend, wat helpt tegen optrekkend vocht en kalkuitbloei. De kenmerkende facetrand biedt extra bescherming tegen beschadigingen en maakt kleine verzakkingen minder zichtbaar. Met een formaat van 60x60 cm en een dikte van 4 cm is deze tegel ideaal voor terrassen en tuinpaden. De Mondo Facet 60x60x4cm combineert kwaliteit, duurzaamheid en een moderne uitstraling, waardoor het een uitstekende keuze is voor elke buitenruimte.
| Merk | Tuinvisie |
|---|---|
| Productnaam | Mondo Facet 60x60x4 cm |
| Afmeting | 60x60x4 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Dikte | 4 cm |
| Aantal per m² | 2.78 |
| Besteleenheid | 0.36 m² |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | 2-lagen coating, Met facet |
| Toepassing | Terras en Pad |
| Kenmerken | Met afstandhouders |
Wat zijn oerplekken, hoe ontstaat het en wat kun je doen tegen deze roestkleurige plekken? Lees het hier!
Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Kalkuitbloei komt regelmatig voor bij betonproducten. Lees hoe deze witte uitslag ontstaat en ook vanzelf weer verdwijnt!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
