Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
Caprice Syrah Handvorm Waalformaat is een roodpaarse gevelsteen geproduceerd van rivierkleien uit het stroomgebied van de Maas. Vandaar dat Caprice deze gevelsteen zelf categoriseert onder de kleur 'Maaspaars donker'. Tegenwoordig zie je vele projecten gebruik maken van deze stenen bij het bouwen van de gevel. Door de handvorm textuur en de generfde aanzichten van de stenen creeër je bij bijna ieder bouwwerk een speelse ambiance met een net afgewerkt resultaat. Zijn er alsnog twijfels over de juiste keuze gevelsteen? Bestel dan eerst een monsterdoos om een eerste indruk van de metselstenen te krijgen.
| Merk | Caprice |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Kleur | Syrah |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 12,5 N/mm² |
| Fabriek | Caprice Steenfabrieken |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 210 mm |
| Dikte | 50 mm |
| Gewicht | 1,8 kg per steen |
| Verpakkingsinhoud | 396 stuks per pallet |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
