Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
Caprice Stromboli Handvorm Waalformaat is een gevelsteen geproduceerd van rivierkleien. Caprice benoemd de basiskleur van deze gevelsteen als 'Exclusief Wijnrood Gesinterd'. Door de sintering heeft deze metselsteen een eigen en nonchalante uitstraling gekregen, welke ook de kleurschakeringen beïnvloedt. De handvorm structuur veroorzaakt de nerven in de aanzichten van de stenen, waardoor de stenen ruw zullen aanvoelen.
| Merk | Caprice |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Kleur | Stromboli |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 12,5 N/mm² |
| Fabriek | Caprice Steenfabrieken |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 210 mm |
| Dikte | 50 mm |
| Gewicht | 1,8 kg per steen |
| Verpakkingsinhoud | 396 stuks per pallet |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
