Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aankoop en ontvangst van stenen en klinkers, tot aan het verwerken en onderhouden ervan!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

L-Element 100x50x50 is een element gemaakt van beton. Deze elementen zijn ideaal voor het creren van hoogtes en zoals een verhoogde border of een verhoogd terras. De elementen zijn praktische onverwoestbaar. De L-Elementen worden geleverd in diverse kleuren.
| Merk | Excluton |
|---|---|
| Productnaam | L-Element 100x50x50 |
| Afmeting | 100x50x50 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 50 cm |
| Dikte | 50 cm |
| Materiaal | Beton |
| Toepassing | Tuininrichting |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
| Kenmerken | Multifuncitioneel |
| EAN artikelnummer | 8718246042150 |
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aankoop en ontvangst van stenen en klinkers, tot aan het verwerken en onderhouden ervan!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
