
In-Lite Smart Evo Flex Tone 5 (99190050)
Productinformatie
Plus- en minpunten
- Dimbaar en kleurinstelbaar via de In-Lite app
- Strakke, egale lichtlijn zonder zichtbare lichtpunten
- Eenvoudig op maat te knippen, tot op de centimeter nauwkeurig
- Flexibel toepasbaar: geschikt voor rechte én organische vormen
- Voor slimme functies (kleur en dimmen) is een Smart Hub vereist
Omschrijving
De In-Lite Smart Evo Flex Tone LED-strip zorgt voor een stijlvolle, egale lichtlijn zonder zichtbare lichtpunten. Via de In-Lite-app regel je eenvoudig de helderheid en lichtkleur. Zo realiseer je altijd eenvoudig de gewenste sfeer in je tuin. De LED-strip is weersbestendig en op de centimeter nauwkeurig op maat te knippen. Dankzij de 3 cm buigradius, is het zowel geschikt voor rechte lijnen als organische vormen. Hierdoor is het geschikt voor diverse toepassingen zoals traptreden, plantenbakken, opritten, pergola's of een buitenkeuken.
LET OP: Voor slimme functies (kleur en dimmen) is een Smart Hub 75 of Smart Hub 150 vereist.
Op zoek naar een kleinere lengte? Bekijk dan de In-Lite Smart Evo Flex Tone 1 of In-Lite Smart Evo Flex Tone 2.
In de verpakking:
- Smart Evo Flex 5 meter
- 110 mm kabel aan het armatuur
- Smart Driver Tone 1
- Easy-lock
- Mini waterlock
- Magneet
Kenmerken van de In-Lite Evo Flex Tone 5
- Recht en gebogen te plaatsen; buigradius van slechts 3 cm;
- De afmeting van deze ledstrip is 5000x7x12 mm ;
- Individueel te dimmen én kleur aanpassen met de in-lite app;
- Een perfecte egale lichtlijn; geen zichtbare lichtpunten;
Specificaties
| Merk | In-Lite |
|---|---|
| Productnaam | Smart Evo Flex Tone 5 |
| Kleur | Instelbaar |
| Afmeting | 500 cm |
| Materiaal | PU |
| Spanning | 12V |
| Vermogen | 10 W |
| Installatiewaarde | 14,5 VA |
| Lichtbron | LED |
| Branduren | 25000 |
| Licht type | Indirect |
| Dimbaar | Ja |
| Lichtbereik | 0,5 m |
| Lichtkleur | Instelbaar |
| IP Klasse | IP-68 |
| Energielabel | G |
- In Lite: Gratis verzending vanaf € 100,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg

