
In-Lite Smart Evo Flex Tone 1 Zonder Driver (10250400)
Productinformatie
Plus- en minpunten
- Dimbaar en kleurinstelbaar via de In-Lite app
- Strakke, egale lichtlijn zonder zichtbare lichtpunten
- Eenvoudig op maat te knippen, tot op de centimeter nauwkeurig
- Flexibel toepasbaar: geschikt voor rechte én organische vormen
- Voor slimme functies (kleur en dimmen) is een Smart Hub en Smart Driver Tone 1 vereist
Omschrijving
De In-Lite Smart Evo Flex Tone Zonder Driver (1 meter) is een flexibele LED-strip die geschikt is voor het verlichten van tuinranden, paden en andere tuinelementen. Het bijzondere aan deze Tone-variant is dat je zelf de lichtkleur kunt instellen. Via de In-Lite app schakel je eenvoudig tussen warm wit en andere kleuren, zodat je de verlichting afstemt op de gewenste sfeer of functie. De strip geeft een strakke, egale lichtlijn zonder losse lichtpunten. Dankzij een minimale buigradius van 3 cm is hij zowel geschikt voor rechte lijnen als voor ronde of organische vormen. Overdag valt de strip nauwelijks op, maar 's avonds zorgt hij voor een modern en sfeervol lichteffect. De LED-strips zijn bovendien eenvoudig op maat te knippen.
LET OP: deze uitvoering wordt geleverd zonder Smart Driver Tone. Deze driver is wel noodzakelijk om de LED-strip aan te sluiten op het In-Lite 12V systeem en om gebruik te maken van de slimme functies en kleurinstellingen.
Op zoek naar een langere lengte? Bekijk dan de In-Lite Smart Evo Flex Tone 2 Meter of In-Lite Smart Evo Flex Tone 5 Meter.
In de verpakking:
- Smart Evo Flex 1 meter
- 110 mm kabel aan het armatuur
Kenmerken van de In-Lite Evo Flex Tone 1
- Recht en gebogen te plaatsen; buigradius van slechts 3 cm;
- De afmeting van deze ledstrip is 1000x7x12 mm ;
- Individueel te dimmen én kleur aanpassen met de in-lite app;
- Een perfecte egale lichtlijn; geen zichtbare lichtpunten;
Specificaties
| Merk | In-Lite |
|---|---|
| Productnaam | Smart Evo Flex Tone 1 Zonder Driver |
| Kleur | Instelbaar |
| Afmeting | 100 cm |
| Materiaal | PU |
| Spanning | 12V |
| Vermogen | 4,5 W |
| Installatiewaarde | 7,5 VA |
| Lichtbron | LED |
| Branduren | 25000 |
| Licht type | Indirect |
| Dimbaar | Ja |
| Lichtbereik | 0,5 m |
| Lichtkleur | Instelbaar |
| IP Klasse | IP-68 |
| Energielabel | G |
| EAN artikelnummer | 8717051005992 |
- In Lite: Gratis verzending vanaf € 100,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg

