
In-Lite Smart Evo Flex Tone 1 (99190010)
Productinformatie
Plus- en minpunten
- Dimbaar en kleurinstelbaar via de In-Lite app
- Strakke, egale lichtlijn zonder zichtbare lichtpunten
- Eenvoudig op maat te knippen, tot op de centimeter nauwkeurig
- Flexibel toepasbaar: geschikt voor rechte én organische vormen
- Voor slimme functies (kleur en dimmen) is een Smart Hub vereist
Omschrijving
De In-Lite Smart Evo Flex Tone van 1 meter is een LED-strip die je kunt gebruiken om tuinranden, paden en andere elementen in je tuin stijlvol te verlichten. Wat deze Tone-uitvoering onderscheidt, is de mogelijkheid om de lichtkleur naar eigen wens in te stellen. Met behulp van de In-Lite-app wissel je moeiteloos tussen warmwit en andere kleuren, zodat de verlichting precies aansluit bij de gewenste sfeer of het gewenste doel. De strip produceert een strakke, gelijkmatige lichtlijn zonder afzonderlijke lichtpuntjes zichtbaar te maken. Met een buigradius van minimaal 3 cm is hij geschikt voor zowel rechte als licht gebogen vormen. Overdag trekt de strip nauwelijks de aandacht, terwijl hij 's avonds zorgt voor een eigentijds en sfeervol lichteffect in de tuin. Daarnaast zijn de LED-strips gemakkelijk op de gewenste lengte te knippen.
LET OP: Voor slimme functies (kleur en dimmen) is een Smart Hub 75 of Smart Hub 150 vereist.
Op zoek naar een langere lengte? Bekijk dan de In-Lite Smart Evo Flex Tone 2 of In-Lite Smart Evo Flex Tone 5.
In de verpakking:
- Smart Evo Flex 1 meter
- 110 mm kabel aan het armatuur
- Smart Driver Tone 1
- Easy-lock
- Mini waterlock
- Magneet
Kenmerken van de In-Lite Evo Flex Tone 1
- Recht en gebogen te plaatsen; buigradius van slechts 3 cm;
- De afmeting van deze ledstrip is 1000x7x12 mm ;
- Individueel te dimmen én kleur aanpassen met de in-lite app;
- Een perfecte egale lichtlijn; geen zichtbare lichtpunten;
Specificaties
| Merk | In-Lite |
|---|---|
| Productnaam | Smart Evo Flex Tone 2 |
| Kleur | Instelbaar |
| Afmeting | 100 cm |
| Materiaal | PU |
| Spanning | 12V |
| Vermogen | 2,5 W |
| Installatiewaarde | 4,5 VA |
| Lichtbron | LED |
| Branduren | 25000 |
| Licht type | Indirect |
| Dimbaar | Ja |
| Lichtbereik | 0,5 m |
| Lichtkleur | Instelbaar |
| IP Klasse | IP-68 |
| Energielabel | G |
- In Lite: Gratis verzending vanaf € 100,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg

