In dit artikel lees je alles over de kwaliteitsklasse per plaatmateriaal.
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Elliottis Pine Underlayment Met Rechte Kanten in de afmetingen 2440x1220x15 mm is plaatmateriaal dat perfect geschikt is voor diverse toepassingen. Deze plaat is vervaardigd uit hoogwaardig Elliottis grenenhout, dat bekend staat om zijn stevigheid en stabiliteit. Deze houtsoort biedt een goede structurele integriteit, waardoor het perfect geschikt is voor zowel residentiële als commerciële bouwprojecten.
Met zijn gladde oppervlak en rechte kanten biedt deze plaat een ideale basis voor verschillende afwerkingen, zoals vloerbedekkingen, wandbekleding, of als ondervloer voor laminaat, parket, of tapijt.
| Merk | Geen Merk |
|---|---|
| Plaatsoort | Underlayment |
| Kwaliteit | C+/C |
| Keurmerk | FSC Mix 70% |
| Afwerking | Rechte kanten |
| Werkende Maat | 2440x1200 mm |
| Dikte | 15 mm |
| Lengte | 2440 mm |
| Breedte | 1220 mm |
| Oppervlakte | 2,98 m² per plaat |
| Toepassing | o.a. Als vloerplaat en als dakbeschot |
In dit artikel lees je alles over de kwaliteitsklasse per plaatmateriaal.
Twee veelgebruikte platen voor diverse projecten. Wanneer kies je voor welk product?
Underlayment wordt voor veel toepassingen gebruikt, maar wanneer kies je welke plaat? Wij leggen het je uit!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de ontvangst én de verwerking van hout- en plaatmaterialen!
Er zijn verschillende varianten folies beschikbaar. We leggen je graag uit welke jij moet hebben voor jouw project!
Een productvergelijking tussen twee vergelijkbare platen. Wanneer kies je voor welk product?
Wij leggen je eenvoudig álles uit over underlayment, de diverse soorten én de verschillen met ander plaatmateriaal!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!