Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Wienerberger Norton Getrommeld Dikformaat UDF60 is een gebakken klinker. De klinker behoort tot de Natura serie van Wienerberger. Deze serie staat bekend om zijn landelijke en authentieke uitstraling. Deze uitstraling komt doordat de gebakken klinker getrommeld wordt tijdens het verwerkingsproces. De Norton Getrommeld Dikformaat UDF60 is een waalformaat klinker die zorgt voor een natuurlijke uitstraling. De klinker is onderhoudsvriendelijk en van hoge kwaliteit. Bovendien heeft het een DUBO-keurmerk, wat betekent dat het tot de meest milieuvriendelijke opties behoort.
Er zijn verschillende patronen waarin straatbakstenen gelegd kunnen worden, zoals het halfsteensverband, keperverband, elleboogverband en blokverband. Het patroon dat gekozen wordt heeft invloed op de stabiliteit van de bestrating en bepaalt het uiterlijk van het straatwerk.

| Merk | Wienerberger Bestrating |
|---|---|
| Productnaam | Wienerberger Norton Getrommeld Dikformaat UDF60 |
| Kleur | Paars |
| Afmeting | 20x5x6 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 6,5 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Gewicht | 1,697 kg per steen |
| Aantal per m² | Circa 73 stuks per m² (780 stuks/10,68 m² per pallet) |
| Besteleenheid | Per laag á 0,82 m² |
| Materiaal | Gebakken |
| Afwerking | Getrommeld |
| Toepassing | Terras, pad |
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Geef een warme en authentieke uitstraling aan je tuin of oprit. Lees hier hoe je de bestrating verwerkt!
Door extreme weersomstandigheden wordt de capillaire werking heviger. Hier vind je meer informatie!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
