Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Wienerberger Norton Getrommeld Dikformaat DF80 is een getrommelde vormbak klinker die zich onderscheidt door zijn hoge kwaliteit en onderhoudsvriendelijke karakter. Dit maakt deze gebakken klinker uitermate geschikt voor het bestraten van een straat, oprit, terras of tuinpad. Het maakt onderdeel uit van de Natura-serie, wat bekend staat om zijn landelijke, natuurlijke uitstraling. De donkere paarse kleur zorgt voor een rustige onopvallende bestrating, waarin andere tuinelementen goed tot hun recht komen. Deze Wienerberger klinker beschikt over het DUBO-keurmerk, waardoor het tot een millieuvriendelijke keuze behoort.
Een straatbaksteen, ook wel gebakken klinker genoemd, is een keramische steen die wordt gebruikt in straatwerken. In tegenstelling tot beton- of kalkzandklinkers worden straatbakstenen gemaakt van klei en vervolgens gebakken. Dit maakt ze tot keramische producten. Ongeveer 73 dikformaatstenen passen per m².
De verschillende verbanden voor het leggen van Wienerberger Norton Getrommeld Dikformaat UDF65 hebben twee doelen: het straatwerk er mooi uit laten zien en de bestrating zo sterk en duurzaam mogelijk maken. De meest gebruikte verbanden zijn: Halfsteenverband, Keperverband, Elleboogverband en Blokverband.

| Merk | Wienerberger Bestrating |
|---|---|
| Productnaam | Wienerberger Norton Getrommeld Dikformaat DF80 |
| Kleur | Paarsblauw bezand |
| Afmeting | 20x6,5x6 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 6,5 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Aantal per m² | Circa 73 stuks per m² |
| Besteleenheid | 660 stuks/9,04 m² per pallet |
| Materiaal | Gebakken |
| Toepassing | Terras, Pad en Oprit |
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aankoop en ontvangst van stenen en klinkers, tot aan het verwerken en onderhouden ervan!
Geef een warme en authentieke uitstraling aan je tuin of oprit. Lees hier hoe je de bestrating verwerkt!
Door extreme weersomstandigheden wordt de capillaire werking heviger. Hier vind je meer informatie!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
